Bližší informace k uzavření školy a distanční výuce

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě usnesení vlády č. 1022  došlo od středy 14. října 2020 k celostátnímu uzavření všech škol. Uzavření se týká také školní družiny a jídelny. Výjimku mají pouze mateřské školy.

Od 14. 10. přešly všechny třídy ZŠ na distanční výuku. Komunikace související s distanční výukou je realizována přednostně prostřednictvím systému EduPage. Jednotliví učitelé však mohou využívat i alternativní komunikační prostředky dle domluvy s žáky a jejich rodiči.

V rámci přípravy na možné uzavření škol naši učitelé dětem připravili portfolio úkolů nejen v elektronické, ale i klasické podobě ve formě pracovních listů apod.

Od pondělí 19. 10. se naplno rozběhne systém on-line konzultací, který se bude řídit rozpisem uvedeným na webových stránkách školy.

V případech, kdy děti nemají přístup k internetu a počítači, postupujeme individuálně a zajišťujeme distribuci výukových materiálů náhradními formami.

Usnesením vlády byly prodlouženy podzimní prázdniny. Od 26. do 30. 10. 2020 tak výuka nebude probíhat.

Opětovný návrat dětí do školy je plánován na pondělí 2. listopadu 2020. Vzhledem k aktuální situaci však není vyloučeno, že může dojít ke změnám. O případných nových opatřeních Vás budeme informovat na webových stránkách školy a prostřednictvím systému EduPage.

Přeji všem pevné zdraví a věřím, že společnými silami současnou nelehkou situaci zvládneme.

Děkuji za pochopení.

Za všechny pracovníky školy Mgr. Josef Škvařil, ředitel školy