Vánoční vystoupení dětí v SENIOR centru Blansko

Děti z dramatického kroužku v Dolní Lhotě navštívily ve středu 14. prosince Senior centrum v Blansku s veršovanou hrou o sv. Mikulášovi, kterou předvedly svým rodičům o týden dřív na školní besídce. Ke hře ještě připojily pásmo vánočních básniček a písniček. To celé zvládly přednést dokonce dvakrát za sebou na různých místech Senior centra.

Celá návštěva byla pro děti zajímavá zkušenost a zároveň velká radost. Samy sobě dokázaly, jak mohou být všichni společně prospěšní a užiteční, když se nebojí vyjít ze sebe a rozdávat to, co umí. Babičky, dědečkové i všichni zaměstnanci nás přivítali s velkou srdečností a prý už se těší na naši příští návštěvu.

Úspěšné vystoupení nám všem dodalo chuť pustit se hned po Vánocích do dalšího nacvičování. Děkujeme!