Střípky z cesty do Anglie - pátek

Jak už to bývá, čas utíká nejrychleji, když se dobře bavíme. Ani jsme se nenadáli a nadešel poslední den našeho zájezdu.

Na pátek jsme si nechali Londýn a parádně jsme si to užili. Neodradil nás ani lehký déšť, který nás přivítal na Greenwich, kde jsme zanechali autobus. Odtud jsme vyrazili metrem do víru velkoměsta. Když jsme vystoupili, uchvátil nás výhled na majestátní Big Ben a Houses of Parliament.

Procházkou jsme obešli spoustu zajímavých míst např. Buckinghamský palác, Piccadilly Circus nebo Trafalgarské náměstí. Poté jsme se vrátili zpět k Big Benu, abychom si mohli užít výhled na město z London Eye.

Na závěr nás čekala cesta lodí zpět do Greenwich, která se nečekaně zkomplikovala části naší skupiny. Na lodi se udělalo na toaletách nevolno jedné těhotné paní, čehož si všimla naše žákyně Eliška Piknová a byla natolik duchapřítomná, že ihned informovala posádku, jež následně zavolala lékařskou pomoc. Eliška se zachovala skutečně skvěle a patří jí za to velký dík.