Slavnostní zakončení školní docházky žáků devátých tříd

Na Salmovce se stalo již dlouholetou tradicí, že ukončení školní docházky probíhá ve slavnostním duchu, kdy žáci devátých tříd pozvou učitele, rodiče, prarodiče a společně se ohlédnou za uplynulými devíti roky, během nichž se z vykulených prcků stanou krásné mladé dámy a sebevědomí mladí pánové. Nejinak tomu bylo i letos, ve čtvrtek 29. června 2023.

Obě třídy se představily, vzpomínaly na svých devět školních let. Vzpomínání bylo často veselé, ale také emotivní. Ukápla nejedna slzička.

Čtvrteční odpoledne bylo krásným epilogem za jednou etapou v životě našich dětí a zároveň prologem na další cestě k dospělosti. Přejeme jim společně, ať jsou ty cesty úspěšné, plné radosti, nových přátelství a lásek. Hodně štěstí!

Proslov žáků
Fotogalerie Výběr fotek
Fotogalerie - komplet foto ze zakončení
9. A děkuje