7. B přespávala ve škole

Děti ve škole stráví 194 dnů v roce, velmi výjimečně však zůstávají ve škole i v noci. V 7. B taková noc proběhla z pondělí 26. na úterý 27. června.

Večer jsme zahájili v pizzerii, kde na nás čekala výborná večeře. Poté jsme se přesunuli do školy. Pro účely přespání nám výborně posloužila tělocvična plná žíněnek. Středobodem večera byla stezka odvahy. Chodilo se ve dvojicích, trojicích, našel se však jeden odvážlivec, který šel sám. Kdo by se taky nebál potkat v potemnělých chodbách školy kostlivce, spatřit lidské vnitřní orgány, ve třídě se podepsat na tabuli pouze za přítomnosti kvílejícího ducha a odvážit se vyjít z budovy školy do pravé noci.

Všechno však dobře dopadlo, ráno jsme se včas vzbudili, nasnídali a před námi byl sportovní den…