Spaní ve škole – 6.A

Ve čtvrtek ve škole jsme si řekli, co si do školy vzít můžeme, co v určité míře a co rozhodně ne. Dali jsme si sraz v pět před školou. Jak bylo pět, tak si pro nás přišla paní učitelka a řekla nám program a kam si máme zatím odložit věci.

Šli jsme do třídy a měli jsme si vzít nějaké svoje hry, potom jsme každý dostali dva papírky a tam jsme měli napsat lidi nebo různé bytosti, které známe celá třída. Poté jsme se všichni přesunuli do kuchyňky a rozdělili jsme se na holky a kluky.

Holky si připravovaly snídani na zítra a kluci hráli hru. Měli na čele napsanou nějakou tu osobu nebo bytost, kterou všichni známe a ten člověk, co zrovna hádal, kdo je, se ptal na otázky a ostatní říkali buď ano, nebo ne.

Na snídani jsme si připravovali palačinky a tousty. Jakmile jsme si dodělali snídani, tak jsme si to s klukama vyměnili.

O půl sedmé nám všem přišla pizza, kterou jsme si objednali. Učitelka zatím stihla odejít a nachystat nám stezku odvahy. Paní učitelka nás postupně pouštěla podle pořadí, které jsme si vylosovali. Na stezce odvahy jsme se pohybovali podle svíček, u kterých byly úkoly. Na konci stezky jsme na všechny počkali, až dojdou a hráli hry, které jsme si připravili. Potom někdo donesl disko kouli a pouštěli jsme si písničky.

Kolem osmé jsme se přesunuli do tělocvičny. V tělocvičně jsme si připravili spaní a hráli jsme na schovku po celém dolním patře. Pak jsme skoro všichni, až na ty, co nechtěli, hráli Městečko Palermo, a potom jsme měli v jedenáct hodin večerku.

Marie Kopčová, 6.A

A co se dělo po večerce?

• někteří po sobě pokřikovali
  • někdo bouchal do kovových tyčí