Skvělé 1. místo v krajském kole

Třída 5. B se zúčastnila 49. ročníku celostátní preventivně-výchovné soutěže s názvem „Požární ochrana očima dětí a mládeže“ zaměřené na téma „HASIČ A KOMÍNY“, kterou vyhlásilo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Na výběr bylo výtvarné, literární a digitálně-technologické zpracování tématu. Naší volbou byla literární tvorba.

Tato soutěž má dlouholetou tradici, s cílem zajistit větší osvětu mezi dětmi a mládeží v oblasti nejen požární ochrany a ochrany obyvatelstva před mimořádnými událostmi, ale Integrovaného záchranného systému jako celku.

V soutěži se umístila na 1. místě v krajském kole žákyně z naší třídy Lucie Greplová.

Na pohár a diplom, který získala na vyhlášení vítězů, které se konalo 27. 5. 2023, tedy v Den bezpečnosti na akci Záchranáři dětem na výstavišti v Brně, se můžete podívat v naší fotogalerii.

p. uč. Lucie Kohoutková