Jak přežít dobu ledovou zjišťovala 5. A v Krásensku

• Na školu v přírodě jsme jeli v pondělí 12.12. 2022. Po ubytování jsme se seznámili s instruktory a už nás čekal program, který se jmenoval DOTEKEM. Hladili jsme si různé plazy, které tam chovali. Někteří si dokonce vyzkoušeli mít hada kolem krku. Také tam chovali šváby, ale těch jsem se teda štítila.
  • Bylo tam dobře, líbila se mi hra na archeology. To jsme šli kopat na blízké hřiště a já jsem našel lebku. Potom jsme se učili střílet z luku, ale byla hrozná zima.
  • Pobyt byl velmi dobrý i jídlo bylo velmi dobré. Instruktoři byli hodní, ale sem tam i zakřičeli.
  • Na škole v přírodě se mi moc líbilo a určitě bych tam jela znovu! Chodili jsme ven a tam jsme stříleli z luku, rozpoznávali jsme stopy zvěře a rozdělávali oheň. Večer jsme si vždy zapálili svíčky a řekli jsme si, co se nám na dnu líbilo nebo nelíbilo.
  • Škola v přírodě se mi líbila, všechna programy byly mooooc super. Ve volném čase tam kluci pořád hráli ping pong a holky hrály na pokojích různé hry. Nejvíc se mi líbilo prohlížení zvířat. Oblíbila jsem si hada Karla. Poprvé jsem si hada pohladila.
  • Třetí den byla rozcvička ve sněhu. Sundali jsme si ponožky a bosky jsme běhali ve sněhu. Celé to bylo SUPER.