Rozloučení se školním rokem ve 3. B

Zahradní slavnost v posledním týdnu letošního školního roku si žáci 3. B nejenom užili, ale hlavně ukázali, že umí… Na tuto naši poslední společnou třídní akci děti samy vyrobily téměř všechno pohoštění – napekly pizzy, krekry, bábovku, perník, nazdobily sněhové ježky, vyrobily mini chlebíčky, pomazánky na jednohubky, ovocné i slané mísy a s pomocí paní učitelky i asistentky pedagoga vše krásně naaranžovaly. Někteří udělali výzdobu a nápojoví referenti také nelenili. Každý se snažil, jak mohl a poprali jsme se i s úklidem celé kuchyně po našem dopoledním řádění. Potom jsme si střihli generální zkoušku programu i s „prostorovkou“ a hudbou. Děti se předvedly s verši, písničkami, tancem a nechyběla ani naše „indiánská hymna“, která nás po celé tři roky provázela na našem společném tažení.

Děkujeme, že za námi přišli nejenom všichni rodiče, ale také naši vzácní hosté – paní asistentky, učitelky, pedagožky, které s námi měly dosud co do činění… Radost dětem udělaly i dvě naše bývalé spolužačky z 1. třídy, které také přijaly naše pozvání.

Počasí nám přálo, sluníčko nás opálilo a všechno dobře dopadlo.

A co říci závěrem?

Moji milí třeťáci, přeji Vám krásné prázdniny a do 4. třídy vykročte pravou a s úsměvem. Hodně štěstí a nejenom studijních úspěchů. Díky za to, že jste, protože neučila jsem jenom já Vás, ale leccos jste naučili i Vy mě. Byli jste skvělí!!!

Vaše paní učitelka Irena Čepová