Prosinec ve 2. B

Blížící se příchod adventu jsme si uvědomovali, už když jsme vyráběli svícínky na charitativní vánoční jarmark. Vyrábění nás moc baví – s chutí jsme se pustili i do vytváření staveb z odpadového materiálu ve skupinkách. Ve třídě jsme si ozdobili vánoční stromeček a také si již každý den vybarvujeme svůj adventní kalendář.

Každý měsíc si povídáme o přečtených knížkách, tak tomu bylo i v prosinci. Navštívili nás také velcí kamarádi deváťáci, kteří se oblékli do Mikuláše, andělů a čertů. Stihli jsme také 6. prosince navštívit Planetárium v Brně, kde jsme viděli pořad „Se zvířátky do pohádky“. Bylo to prima.

Již nyní sledujeme, jak ubíhají dny do Vánoc, a těšíme se na poslední den, kdy budeme mít vánoční dopoledne s povídáním, koledami, cukrovím a nebudou chybět ani dárečky.

Hezké Vánoce všem!