Mladší žákyně přivezly bronz

Dne 4. 5. 2022 se v Boskovicích na ZŠ Sušilova konalo okresní kolo soutěže v přehazované v kategorii mladších dívek.

Na soutěž přijelo celkem deset družstev, která byla rozlosována do dvou skupin po pěti. Z každé skupiny postupovala dvě družstva do semifinále. První dva zápasy s naprostým přehledem vyhrála naše děvčata. V dalších dvou se trochu trápila a prohrála. Nicméně si vybojovala postup do semifinále. V semifinále na nás čekala ZŠ Erbenova. Naše děvčata hrála velmi pěkně, přesto zápas prohrála, a tak nás čekal souboj o třetí místo. Do zápasu s Knínicemi dívky vstoupily s tím, že ho vyhrajeme. Po dvou velmi napínavých setech se podařilo, a tak jsme mohly slavit úspěch v podobě bronzové medaile.

Družstvo ve složení: Viktorie Alexová, Anna Procházková, Kristýna Vdolečková, Sarah Šmidlová, Natálie Radičová, Eva Mejzliková, Alena Nesrovnalová, Anna Whittaker, Ella Alexová a Marie Strýčková po celou dobu turnaje předvádělo skvělé sportovní výkony na hřišti i vzorné chování mimo něj.

Leona Krejčířová