4. A na dopravním hřišti

• Začali jsme tím, že jsme šli do učebny. Tam jsme se učili značky a jak jezdit na křižovatce.
  • Teoretická část byla v učebně. Něco jsme probrali, pouštěli nám videa a nakonec jsme psali test.
  • Test jsem bohužel nezvládl, ale nevzdával jsem se naděje. Po svačině jsme šli na hřiště, tam jsem dostal za jízdu pochvalu. Test si můžu opravit.
  • Jsme tu! Jdeme si pro kola a hurá na to! Hodinu jsme jezdili všichni dohromady, pak nás paní učitelka rozdělila do dvou skupin podle čísel. Já jsem jezdila v té první.
  • Dali jsme si na sebe čísla a snažili jsme se jezdit podle pravidel. Paní učitelka nás opravovala a vysvětlovala naše chyby. Na závěr jsme jezdili ve skupinách, aby paní učitelka dobře viděla na naši jízdu.
  • Na dopravním hřišti mě to moc bavilo. Nakonec jsme dostali průkaz cyklisty. Já jsem ho dostal, ale všichni ho teda nedostali. Škoda!!!
  • Téměř polovina uspěla, mezi nimi jsem byl i já, ale také jsem měl chyby.
  • Byl jsem pirát silnic. Všichni, až na mě a dva spolužáky, jezdili podle značek a semaforu, ale my moc ne. A všichni jezdili pomalu, ale mně to nevadilo, já jsem předjížděl.