Koulování v 2. A

Chceme Vám ukázat, co jsme všechno zvládli v předvánoční době. Na prvním místě byla samozřejmě škola a učení. Museli jsme se také nadýchat čerstvého vzduchu na hřišti, na vycházkách i na dvorku. Rychle jsme využili čerstvě napadlý sníh ke koulování.

A pustili jsme se do vyrábění vánočních koulí ze stužek metodou patchwork. Byla to trpělivá práce a trošku nás bolely prstíky od špendlíků, ale moc se nám povedly.

Vyzkoušeli jsme si i zažehlování voskovek enkaustickou žehličkou a vyrobili jsme krásná přání. Naše šikovné prstíky zvládly i ozdoby ze skleněných korálků a domů jsme si odnášeli i plyšové zimní skřítky. Škoda, že jsme nemohli zpívat koledy, ale aspoň jsme je poslouchali. A tak nám šla práce líp od ruky.

Tak Vám přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví do nového roku.

Děti ze třídy 2. a s paní učitelkou Danou Rybářovou