Kroužek Šikovné ruce

Náš kroužek pro děvčata od přípravky po 4. třídu má sedmnáct členek. Už jsme dokázaly vytvořit menu pro myšky a zamotaly jsme se do klubíček vln, když jsme pletly čepičky. Naše paní učitelka Dana Rybářová nám v létě nasbírala a usušila levanduli, a my jsme vytvořily panenky –sněhuláčky na  jarmark. Tavná pistole je naše kamarádka, s její pomocí jsme vyrobily i andílky na stromeček. Z nových technik jsme vyzkoušely enkaustiku – s pomocí speciální žehličky jsme rozpouštěly barevný vosk na papír. V adventní době jsme nazdobily koníky a vytvořily báječné vánoční skřítky. Obrázky barvičkami na sklo, pomůžou vytvořit krásnou vánoční atmosféru v našich pokojíčcích. A v minulém týdnu jsme upekly tři druhy cukroví. Vykrájely jsme linecké a ořechové cukroví a upekly také perníčky.  Tento týden nás čeká zdobení bílkovou polevou. Samozřejmě jsme už stihly ochutnat. Skvělé!