Moje domácí škola – III.B

Většina žáků v naší škole se snaží doma pracovat, jak jen to jde. Není tomu jinak ani u dětí ze III.B. Protože třeťáci stále patří mezi mladší žáky, tak se většina z nich bez pomoci rodičů neobejde :-). Patří jim proto velké poděkování, že to doma v této nelehké době tak bravurně zvládají. Některé děti pracují méně, jiné zase více (podle možností a chuti). Proto dostávají od paní učitelky také dobrovolné úkoly. Jedním z takových úkolů bylo téma Moje domácí škola. Každý ho pojal po svém – můžete se sami přesvědčit.

V tomto příspěvku uveřejňujeme od každého žáčka 1 zdařilou práci z posledního období, aby to někomu nebylo líto :-).

Pracujeme, jak umíme. Hlavně se už těšíme, až se zase všichni ve škole uvidíme jako jedna fajn parta třeťáků.