Škola v přírodě – 3. A + DL

Jednou z akcí, které se těší veliké oblibě dětí, je škola v přírodě. Pravidelně jezdíme do Soběšic na Jezírko.

V letošním roce vyrazili naši třeťáci, spolu se třeťáky z Dolní Lhoty, již první týden v listopadu.

V programu nazvaném Kdo nespí, nezaspí se děti blíže seznámily s lesními živočichy, zahrály si spoustu her na louce i v lese a dokonce si vyzkoušely práci s nářadím jako je pila. Šlo jim to dobře a tak zvládli nařezat polena a připravit dřevo na oheň, aby si ke svačině uvařili jablka v karamelu. Nevšední pro většinu byla práce v dílně, kde vyrobili hudební nástroj drhlo a také si ozdobili tašky obrázkem, který si vybrali. V lese na děti čekala kuní stezka a noční stezka odvahy.....

Bylo toho víc než dost, ani chvíli jsme se nenudili, všichni jsme si to užili a děti si odvezly spoustu zážitků a na památku diplomy. Jeden za odvahu a druhý za zvládnuti všech úkolů. A bylo fajn, že poznali i nové kamarády.