Ze života 1. A

Do školy chodíme rádi a spoustu věcí už umíme. Nezabloudíme po školních chodbách, trefíme do jídelny, do tělocvičny, na hřiště i do kuchyňky. Umíme se připravit na vyučování a nachystat si na lavice. Ve třídě jsme dobrá parta kamarádů. Máme rádi matematiku a počítání. Skamarádili jsme se už s devíti písmenky a čteme dobře slabiky, slova a věty s nimi. Přečetli jsme už celou Živou abecedu a vyměnili jsme ji za Slabikář.  Zatím nás moc neposlouchají prstíky a tak bojujeme s psaním. To taky zvládneme!!  Jsme výborní sportovci a rádi hrajeme baseball, vzájemnou vybíjenou a dokázali jsme i opičí dráhu s našimi deváťáky. Dnes jsme skoro všichni vyšplhali kousek na tyči. Většina nás chodí i do Gepardů.

Rádi zpíváme s kytarou a učíme se nové písničky, básničky a pohádky. Předvedeme vše na naší besídce 16. 12. 2019.

Baví nás také malovat, vyrábět a tvořit. Malujeme už vodovkami i temperami, tvoříme z plastelíny i keramické hlíny. Nově jsme vyzkoušeli pískování. Také budeme péct cukroví a zdobit perníčky.
Těšíme se na Vánoce.