Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.
Termínový kalendář na školní rok 2016 - 2017.

Zahájení školního roku 2018 - 2019

První školní den letošního roku, pondělí 3. 9. 2018, nám ráno přinesl déšť. Ten chvíli komplikoval slavnostní zahájení. Nakonec však těsně před osmou pršet přestalo a my jsme se mohli shromáždit tradičně před budovou školy.

Během státní hymny už vykukovalo i slunce. Shromáždění zahájil pan Mgr. Miroslav Starý, zástupce ředitele školy, který uvítal našeho nového pana ředitele Mgr. Josefa Škvařila. Ten nebyl jediný, kdo se zúčastnil poprvé zahájení školního roku Salmovky. Byla zde také spousta zvědavých očí, ve kterých jsme mohli číst očekávání, radost, zvědavost, ale i obavy. Byli to naši prvňáčci, co právě dnes prožívali svůj první školní den. Čeká na ně spousta nových věcí. Na této objevné cestě jim budou pomáhat jejich starší kamarádi – spolužáci, a samozřejmě paní učitelky společně s celým pedagogickým týmem školy.

Přejeme jim všem, aby objevovali usilovně, úspěšně a naše škola se pro ně stala nejen místem poznávání, ale i zdrojem nových podnětů či radosti z úspěchu.