Prvňáčci na olympiádě

Ráno ve středu  22.května bylo deštivé a skupina 10 prvňáčků se vydala  do Velkých Opatovic, kde se konala olympiáda pro děti z prvních tříd.

Výpravu tvořili holky i kluci - Evelína Odehnalová, Timea Baláková, Vanessa Klimešová, Eliška Vyskočilová, Dominka Stejskalová, Šimon Bruckner, Tomáš Šemora, Sebastian Farník, Tadeáš Tomek a Rostislav Zorivčiak.

Soutěžili v následujících disciplínách - běh na 400m, běh na 50m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky z místa.

Konkurence byla velká - 27 škol, počasí v tento den opravdu nepřálo, ale i tak se podařilo vybojovat 5 medailí.

• Vanessa Klimešová - stříbro za hod.
  • Šimon Bruckner - zlato za hod a bronz na atletický čtyřboj.
  • Tomáš Šemora - bronz za krátký běh a bronz za atletický čtyřboj.

Zvládli jsme i procházku pohádkovým lesem, která se konala v budově školy. Děti se setkaly s pohádkovými postavičkami a plnily  na stanovištích různé úkoly.

Všem dětem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a děkuji také zúčastněným rodičům za pomocnou ruku.