Osmáci v Krásensku

První březnový týden se osmáci vypravili do Krásenska, aby tu zažili výukový program Týden pro udržitelný život. Jaké jsou jejich dojmy se dozvíte z následujících komentářů.

• Pobyt na Rychtě byl super, pokoje byly dobře vybavené. (Dominik)
  • Nejlepší byla středa. Hráli jsme Fishbanks, večer jsme se dívali na film a pak měli party a ta byla úplně nejlepší. (Bára)
    Z Krásenska se mi nejvíc líbil orientační běh, ve kterém jsme byli první. Pak se mi líbilo hledání Rudických koulí, ale nelíbilo se mi bláto, co jsem měl potom na botách. Strava na Rychtě byla velmi chutná. Dobrý byl taky chameleon Vasil. (Marek)
  • Mně se Krásensko velice líbilo. Jenom byla hrozně dlouhá prezentace o ekodomech. Byli tam super lidi. Jel bych tam klidně znovu. (Šimon)