Pasování na čtenáře

Žáci prvních tříd celé naší školy včetně žáků z Dolní Lhoty dorazili 28. května do knihovny. Tam na ně ovšem nečekala paní knihovnice, ale princezna a rytíř!!!! Žáčci předvedli básničky, písničky a vzorně a nahlas přečetli několik vět. Poprvé četli před celým publikem. Přítomní byli někteří rodiče, vedení naší školy, paní učitelky a pan učitel.

Všechny děti byly pasovány na čtenáře a slíbily, že budou vzorně pečovat o knížky, že budou každý den pěkně číst.

Dostaly památeční list a knížku. Takže žádné strachy. Čtení na prázdniny máme zajištěné a když knížku přečteme rychle, můžeme se pro další vypravit do knihovny. Hurá!!!!! Hurá, blíží se prázdniny. Hurá!!!!! Jsme čtenáři:-).

Za odměnu jsme se stavili ještě na zmrzlině a zítra jedeme do Brna do divadla na Macha a Šebestovou.

A ještě jedna dobrá zpráva. Když už jsme takoví čtenáři, budeme také spisovatelé, protože jsme už konečně dostali všichni pera. Ořezávání tužek u konce  :-)