Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Robotiáda - 2016

V pátek 12. 2. 2016 proběhl ve Vida Science Centru v Brně třetí ročník Robotiády – soutěže ve stavbě robotů. Na naší škole pracuje kroužek robotiky a vždy jsme se soutěže zúčastnili. Tak tomu bylo i tentokrát.

V konkurenci 56 družstev z celé České republiky a Slovenska jsme se neztratili. V disciplíně Čára, kde robot sleduje trasu podle čáry, jsme skončili na parádním 11. místě.

V disciplíně Medvěd, kde musí robot dopravit plyšového medvěda domů, jsme zářili.

Družstvo Short-Timers (ve složení Jan a Jakub Kratochvílovi, Jirka Kalvoda) skončilo třetí, a tým Běžci, jinak Michal Markus, druzí!

Děkuji Honzovi, Jakubovi, Jirkovi a Michalovi za skvělou přípravu a odvedenou práci jak na soutěži, tak v kroužku.

Zdeněk Doležel

Fotogalerie foto ze soutěže
Soutěžní jízda po čáře - Short - Timers. Soutěžní jízda po čáře - Short - Timers.
Bitva o třetí místo - Short - Timers. Bitva o třetí místo - Short - Timers.
Jízda o finále - Běžci, Michal. Jízda o finále - Běžci, Michal.