Klub nadaných dětí
Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.

Lyžařský kurz v Olešnici.

Příležitost postavit se na lyže i pro žáky z 1. stupně nabízí naše škola už druhým rokem. I letos byl obrovský zájem, a tak se v pondělí 8. února sešlo u autobusů 70 nadšených malých lyžařů. Někteří poprvé, jiní už zkušení závodníci. Olešnice nás přivítala sluníčkem a perfektně upravenou sjezdovkou.

Rozdělili jsme se do družstev a pustili do lyžování. První krůčky výcviku byly nejtěžší. Společnými silami jsme vše dokázali a zažili spoustu legrace při nácviku oblouků a hrách. Boj s vlekem nakonec také všichni zvládli na jedničku. I pokročilí lyžaři však nezaháleli a pilně cvičili nové dovednosti.
Ve čtvrtek už bylo na sjezdovce plno malých šikovných lyžařů ze Salmovky. S úsměvem na rtech brázdili sjezdovku. Za odměnu si odváželi medaile.

Pod vedením zkušených instruktorů a vydatné pomoci ochotných rodičů se vše podařilo výborně zvládnout.

Děkujeme všem pomáhajícím rodičům za jejich čas a práci.

Instruktorům díky za skvělé vedení družstev.

A dětem vzkazujeme: „Byli jste super. Chválíme vás“

Za rok jedeme znovu. Už se moc těšíme.