Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Anglické divadelní představení.

Začátek října si žáci naší školy zpříjemnili kulturní akcí. Po roce jsme se opět vypravili na anglické divadlo. Letos jsme již podruhé zhlédli představení Divadelního centra Zlín. Žáci 3. – 5. ročníku viděli vskutku originální zpracování klasické pohádky Jeníček a Mařenka neboli John and Mary. Představení probíhalo dvojjazyčně.

Starší žáci se zaujetím sledovali pokračování  příběhu Petera Blacka, jenž před rokem přišel o všechno. V novém představení si prošel mnoha profesemi až nakonec našel nejen ideální práci a nový domov, ale také životní lásku.

A jaké byly reakce diváků?

„Líbilo se mi to hodně. Chtěla bych na to jít znovu.“
Natálka T. 3.A

„Nejvíc se mi líbil Jeníček. A pak Mařenka.“
Nella M. 3.A

„Divadlo se mi líbilo, byla to sranda. Líbila se mi hlavně anglická slova, hodně jsem se toho naučila.“
Klára N. IV.A

„Chvílama to bylo srandovní a chvílama nudné, ale jinak dobrý.“
Patrik S. IV.A

„Bylo to vtipné a pěkné. Moc se mi to líbilo a i když to bylo anglicky, tak jsem tomu rozuměl.“ Matyáš S. VI.B

„Moc se mi to líbilo. Byla to sranda. Nejvíc se mi líbila práce kominíka a v domově důchodců.“
Filip M. VI.B

„Bylo to srandovní a dobrý příběh. LIKE“
Marek B. IX.A

„Bylo to zajímavý, zábavný a líbilo se mi to!“
Alexandra V. IX.A