Klub nadaných dětí
Kalendář.
Telefonní seznam.

Krásensko - Rychta - 2016

Již tradičně jezdí osmé ročníky na týdenní pobyt na krásenskou Rychtu - středisko ekologické výchovy Lipka. Prožili jsme spolu báječný týden. Několik poznámek pod čarou napovídá o atmosféře pobytu a co se nám líbilo.

Líbilo se nám, když jsme měli v ruce zvířata, potom hraní se psem. Putování jeskyní a přežívání v době ledové, i když to bylo těžké. O přestávkách hraní ping-pong a jinak koulování s klukama. Po cestě jsme rádi přeskakovali potok. Bavila nás hra fishbank. Líbilo se nám každodenní chození do obchodu. Pobyt se nám moc líbil.
Když jsme měli v ruce zvířata, pak ty hry, hledání stop, přežití v době ledové, procházku, ping-pong, jeskyně, přeskakování potoka, hraní si se psem, koulování.

První den nebyl zrovna moc zábavný, ale pak už to bylo lepší a lepší. Druhý den se nám nejvíc líbila hra fishbank. Třetí den se nám nejvíce líbila exkurze do veřejnosti nepřístupné jeskyně. V tak úzké jeskyni jsme v životě nebyli. Ve čtvrtek jsme zkoušeli, jestli bychom přežili v době ledové a vytvářeli ekodomy. Naší skupině, která vytvářela dům jménem ugly-house, měla značné problémy s nedostatkem lidí, ale nakonec jsme to zvládli. Pobyt v Krásensku se nám líbil. Jídlo nebylo o nic lepší než ve škole.

Nejlepší den byla středa. Výlet byl super - lezení na skály, brodění přes potok, nové vědomosti a průzkum nepřístupné jeskyně. Moc se nám líbila hra Fishbank a taky nás bavily pondělní večerní hry. Taky bylo super lovení sobů a rozdělávání ohně. Hodně zábavné a užitečné školení bylo pro všechny přínosné. Líbilo se nám, že jsme si mohli večer pouštět filmy. Ale nejlepší ze všeho byla stejně zvířata, o kterých jsme se hodně dověděli a ještě jsme si je mohli vzít do ruky!!! Taky je super, že je tu ping pong, který zabavil o volných úplně všechny.

U Veverek
Na pobytu v Krásensku se nám líbila většina akcí. Bavila nás hra domino, lodě a spoustu dalších.
Chtěly bychom pochválit kuchařky za skvělé jídlo. Večerku by jsme posunuli alespoň o půl hodiny později. Ještě navíc se nám líbil program se zvířaty. Ale také tu byly i ty špatné stránky, protože chování u některých spolužáků bylo otřesné. Nebavil nás moc středeční program. Je nám líto Denči, která tady nemohla být po celý pobyt. Ale i tak to bylo v Krásensku super.

1. Fish Banks
2. Výprava do jeskyní
3. Jak se Michal zasekl v jeskyni
4. Pohoda na pokojích
5. Hodní průvodci
6. Ping-pong
7. Skvělé jídlo
8. Zvířata (hlavně Jessie)
9. Lezení po skalách (a já na koni)
10. Dnešní doba ledová

Nejvíce se mi na tomto zájezdu líbila asi doba ledová. Super taky bylo, jak jsme hráli hru veverky. Ve středu jsem se do jeskyní bála, ale i tak to bylo super. Nejlepší zábavou ve volném čase byl ping-pong. Jediné co mi vadilo bylo, že na všechno jsme měli určitý čas a většinou se řešil jen čas. Jídlo mi tady celkem chutnalo. Čaje byli rozhodně nejlepší.

Fotogalerie 8ab_krasensko