Klub nadaných dětí

Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček
Kalendář.
Telefonní seznam.

Třeťáci nocovali ve škole.

Ze čtvrtka na pátek jsme spali ve škole. Předcházela tomu také příprava. Dopoledne jsme si upekli sodovkový koláč s citronovou polevou na svačinku a snídani. Odpoledne jsme se sešli v 17 hodin
a připravili třídu na hry a večerní dobrodružství.  Zahráli jsme si spoustu her – Posílací malování, Skupinovou pantomimu, Křížem a rovně a také Maminku sardinku. Pak jsme si pošmákli na pizze.
Zatím se setmělo a my jsme se zadívali na film Ať žijí duchové. Stezka odvahy je po večerní Salmovce docela strašidelná. Tikají hodiny, ozývají se různé zvuky a hlavně je úplná tma! Dobře jsme vše zvládli. Dostali medaili za Stezku odvahy.  Pak už jen písnička s kytarou a dobrou noc. Ráno skřivánci vstávali už v 6. 15. Vykutáleli jsme se ze spacáků a posnídali v kuchyňce. Sami jsme si nachystali svačinu, namazali rohlíky s máslem, sýrem a šunkou a s pitíčkem jsme se vydali vstříc pátečnímu vyučování. Domů si odnášeli také Diplom za přežití ve škole. Ve výtvarce jsme se ještě změnili ve zvířátka ze ZOO.
Bylo to moc fajn a užili jsme si to super s dětmi i my – třídní učitelka Dana Rybářová a paní učitelka
na praxi Míša Oherová. Děti byly báječné a zažili jsme spoustu veselých chvilek.

• Postřehy dětí.
  • Nej, nej, nej, nejlepší noc.
  • Mě se líbila stezka odvahy.
  • Mněli jsme stesku odvahy, jů, bilo to žůžo.
  • Líbilo se mi to. Spali jsme ve škole a chystali si sami jídlo.
  • Bilo to super, protože jsme spali ve škole.
  • Skoro sme všichni přežili.
Fotogalerieby Dana Rybářová