Květen v družině

Všechna naše oddělení družiny mají každý den nějaký svůj program. Ať už je to tematické výtvarné tvoření různými technikami, společenské hry, zpívání, hraní na rytmické nástroje nebo návštěvy solné jeskyně, bowlingu a dopravního hřiště.

Některé děti si tentokrát vysadily na školním pozemku svůj hrášek. Protože nás u školy často navštěvuje srnka, věděli jsme, že sázíme dobrotu hlavně pro ni, aby přece měla dost čerstvých vitamínů. A představte si, jak se nám naše akce vyplatila. Jednou jsme při zalévání zahlédli čerstvě narozeného srnečka! Prohlédli jsme si ho, ale moc jsme nerušili a nakonec jsme se potichu zase vzdálili.

Navštívili jsme i výstavu Lucemburské opráski. Děti si se zájmem přečetly veselé komiksy s interaktivními prvky a vyzkoušely malované masky.
Fotogalerie      Fotogalerie