Čarodějnická stezka - ŠD Dolní Lhota

S dětmi ze školní družiny jsme se vydali na dobrodružnou cestu, na které jsme pomáhali čarodějnici Agátě najít 10 ingrediencí potřebných pro přípravu elixíru mládí. Agáta lektvar potřebovala proto, aby se mohla zúčastnit oslavy Filipojakubské noci, která měla probíhat ve spolupráci s lidmi. Oslavu pořádalo Ministerstvo pro kouzelné bytosti a zúčastnit se jí mohli jen čarodějnice, které mají méně než 380 let. Ale Agátě je už 542 let a zapomněla všechna kouzla! K vytvoření elixíru mládí potřebovala pomoc od člověka s dobrým srdcem. Na cestě jsme se utkali s mořským drakem, pomohli jsme obrovi, navštívili jsme hrad hraběte Drákuly a získali slzu jednorožce, žabí sliz, křídlo mouchy, dráp z netopýra, hvězdný prach a chlup z černé kočky.

Děkujeme rodičům, že tuto stezku pro všechny děti připravili.