VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Out of reality

Unikáte před realitou? O jakém světě sníte? Jak by mohla vypadat „jiná realita“ nebo život na jiné planetě? Co kdyby se vám najednou přes klíčovou dírku zjevila neznámá tajemná země, s neskutečnými obyvateli?

Ve výtvarné výchově jsme zpracovávali ve všech třídách téma „Out of reality“, a protože vzniklo mnoho úžasných děl, rozhodli jsme se vyhlásit soutěž, ve které žáci a učitelé školy vybírali práce, které je nejvíc zaujaly. Někdo hodnotil nápad, někdo propracovanost nebo barevnost, někomu se zkrátka líbil námět….

Celkem hlasovalo 126 dětí a dospělých, nejvíce z vás hlasovalo pro následující žáky:

1. místo Evelína Odehnalová (práce č. 1)
2. místo Zuzana Alexová (práce č. 6)
3. místo Eliška Piknová (práce č. 5)
4. místo Natálie Přikrylová a Karolína Chlupová (práce č. 11 a 13)

Zvláštní cenu – za nápad, který byl označen mnohými učiteli jako nejpřiléhavější vzhledem k tématu, získala Eliška Kolářová (práce č. 10)

Oceněny byly i práce Emy Buříkové, Ellen Formánkové, Sáry Nikolové, Emy Puklové, Elišky Kolářové, Sofie Holianych a Timey Balákové.

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem, kdo hlasovali!!!

Pokud vás zajímá, jak vypadají oceněné práce, běžte se podívat znovu na nástěnku vedle Infocentra.

Radka Ungermanová, Leona Krejčířová