VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Soutěž v anglickém jazyce

Na konci ledna se na naší škole konalo školní kolo Soutěže v anglickém jazyce. Vzhledem k velké účasti soutěžících (celkem to bylo 26 žáků) letos do ústního kola postoupilo jen šest nejúspěšnějších řešitelů dovednostního testu z každé kategorie.

V testu si žáci 6. a 7. tříd v kategorii I. museli poradit se záludnými poslechovými a čtenářskými úkoly v obtížnosti A2-B1.

Žáci 8. a 9. tříd v kategorii II. měli test ještě těžší, otázky odpovídaly úrovni B1-B2. I přes náročnost testů jsme měli v obou kategoriích velmi úspěšné řešitele.

V ústním kole si nejlépe vedli, a proto zaslouženě zvítězili, Alexandre Lai ze 7. A a David Král z 9. A.

Oběma gratulujeme a přejeme, ať se jim soutěž vydaří také v okresním kole.

Celkové umístění:

Kategorie I.