VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

YDWR - Přidej se k nám do týmu!

Chcete podpořit dobrou věc? Rádi sportujete? Přidejte se do našeho běžeckého týmu na You Dream We Run, tradičním 24hodinovém charitativním běhu.

Cílem je udržet běžecký kolík v pohybu po celých 24 hodin. Za každé uběhnuté kolečko putuje malá finanční částka na účet, z nějž se plní sny vybraným osobám.

Rádi v týmu uvítáme žáky, rodiče i přátele školy! Každá třída naší školy dostane přidělený běžecký čas. Máte skvělou příležitost potkat se tak mimo školní lavice v neformálním prostředí. Rodiče a přátele školy uvítáme více než rádi i v nočních časech!

Běh se koná 8. - 9.6. ve sportovním areálu Ráječko.

Více o snech zde: https://www.youdreamwerun.cz/registrace/

Na účet se připisují také peníze za zakoupená trička, jež jsou podmínkou k účasti na běhu.

Akce má vždy skvělou atmosféru, po dobu konání probíhá doprovodný program.