VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Pobyt na Rychtě

Tradiční záležitostí pro osmáky je pobyt na Rychtě v Krásensku. Nenechali jsme si tuto skvělou příležitost ujít a jeli jsme i letos, a to v týdnu od 11. do 15. března 2024 s třídou VIII.A.

Přesto, že nám nebylo počasí v prvních dnech nakloněno, strávili jsme i tak krásných pět dnů plných aktivit na téma ekologie, planeta země - limited edition, o jehož nabitý program se postaral tým lektorů Lipky. Naštěstí nám zbyla energie i na volnočasové aktivity, sportování, relaxování a společenskou zábavu. Nebyl čas se nudit. A jak se nám to líbilo? Čtěte!   :-)

Štěpán Havlíček, Eva Jelínková

Nejlepší byl poslední večer, když jsme měli diskotéku . Z programu mě nejvíc bavily hry a aktivity venku. Nejmíň mě bavily prezentace a až moc práce s textem.

Taky mě bavil volný čas večer, když jsme chodili ke klukům na pokoj, když jsme si barvili vlasy, tetovali se henou nebo třeba koukali na filmy. Celkově to bylo super, moc jsem si to užila a nejraději bych jela znovu .

V Krásensku jsem si užil venkovní aktivity jako procházka, džíny a cesta podle mapy.

V Krásensku se mi nelíbily prezentace a projekty. Taky jsme byli všichni rádi, když za námi přijel pan učitel Doležel. Jídlo bylo taky dobré. Nejvíc sem si užil poslední večer kdy jsme měli diskotéku.

V Krásensku jsem si to moc užila. Jedna věc mě tam moc moc potěšila, ale psát ji sem nebudu . Na pokoji s holkami to bylo super . Program tam byl fajn hlavně venkovní aktivity. Eva Jelínková je nejlepší, moc mi pomohla! ❤

Bylo to super, jak se sblížil kolektiv celé třídy. Nejlepší byla diskotéka.

Hrozně fajn lektoři, ale i naši učitelé!

Hrozně dobré povídání s učiteli. Super byl výlet do Rudice ❤

Nejvíce mě bavilo, když jsme tam přijeli a byly venkovní aktivity. Např. hry, procházka . Moc mě nebavili projekty a přednášky. Pokoj jsme měli malý, ale stačil na 5 dní docela dobře. Ještě mě bavil fotbal a na procházce létající banán.