Školní události - Předvánoční dílna

V úterý 2. prosince se uskutečnila tradiční předvánoční dílna určená pro rodiče či prarodiče a jejich ratolesti.

Paní učitelky Forejtníková, Havířová a Kakáčová připravily pro zájemce činnosti,
při nichž si účastníci dílny připravili vánoční výzdobu do svých domovů, nebo se alespoň mohli inspirovat, jak zkrášlit své domovy před blížícími se vánočními svátky.

Účastníci postupně prošli dvěma třídami a cvičnou kuchyňkou a vyrobili si papírovou hvězdu, beránka a řetěz z včelího vosku. Kdo všechno nestihl, odešel alespoň s návodem a materiálem na výrobu ozdob.  Výrobky se povedly a dnes zdobí domovy našich žáků.

Co bylo ale důležitější? Adventní zastavení a společně strávený čas dospělých a jejich dětí.

Tomáš Barták

FOTOgalerie