Školní události - Minivařečka 4. 12. 2014

investice_do_rozvoje_vzdelavani

Nastal advent. Doba příprav na vánoční čas. V mnoha domácnostech to začíná vonět vanilkou, maminky se daly do pečení vánočního cukroví.  K těm jistě tradičním druhům  patří linecké slepované rybízovou marmeládou.

A právě tohle cukroví jsme si v Minivařečce upekli. Holky a kluci rozvalovali těsto, vykrajovali, slepovali. Ani jeden plech jsme nespálili. Domů si děti odnášely plné krabičky vlastnoručně upečeného lineckého cukroví. Jak vám doma chutnalo?

FOTOgalerie

Naše škola se letos účastní projektu Zdravě a bezpečně v Jihomoravském kraji.
Kroužek Minivařečka je díky tomuto projektu financován. Peníze jsou používány na nákup surovin a potravin na vaření. Dále jsme mohli zakoupit i něco nového do školní kuchyňky. Například digitální váhy, tyčový mixér, formy na bábovky a mufiny, odměrky, mašlovačky, prkénka, metličky  … Podívejte se na fotky, co všechno nového máme. Teď se nám bude vařit a péct zase o něco lépe.

FOTOgalerie

Vlasta Plchová