Školní události - Úspěšní mladí cyklisté

14. 5. 2015 proběhl na naší škole již 38. roční Dopravní soutěže mladých cyklistů.
Pro nás byl letos mimořádně úspěšný – družstvo v 1. kategorii soutěž vyhrálo a postupuje do krajského kola a družstvo v 2. kategorii skončilo na krásném 3. místě.

Soutěž jednotlivců vyhrála Veronika Francová v mladší kategorii, v kategorii starších se nejlépe umístil Tomáš Fišer, který obsadil 7. místo. Podrobné výsledky najdete ve výsledkové listině v příloze.

Vítězům blahopřeji a přeji hodně zdaru v krajském kole a všem soutěžícím děkuji za reprezentaci školy.

Blahopřání a velké poděkování patří i paní učitelce R. Němcové, která děti na soutěž připravovala a také všem učitelům a žákům, kteří se pomáhali při organizaci soutěže.

Eva Kadrmasová

FOTOgalerie

Výsledky:
DSMC_2015_I_kat_druzstva.pdf DSMC_2015_I_kat_druzstva_clenove.pdf DSMC_2015_I_kat_jednotlivci.pdf

DSMC_2015_II_kat_druzstva.pdf DSMC_2015_II_kat_druzstva_clenove.pdf DSMC_2015_II_kat_jednotlivci.pdf