Školní události - Biatlon v NMNM

Byli jsme při tom!

Rekordních dvaatřicet tisíc fanoušků sledovalo stříbrnou jízdu českých reprezentantů v závodě smíšených štafet a naše výprava byla mezi nimi!.

Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec nabídli svým fanouškům dramatickou podívanou do posledních metrů. Silnější byli v závěru jen Norové Fanny Hornová, Tiril Eckhoffová a bratři Johannes a Tarjei Boeové.

Více na http://www.vysocina-arena.cz/cz/clanek-rekordni-navsteva-videla-v-nmnm-stribrnou-ceskou-jizdu-209.html

Byl to pro nás silný a krásný zážitek. Tak silný, že jsme zapomněli na zmrzlé nohy
a ruce. V areálu jsme strávili nádherné odpoledne a podvečer. Počasí bylo krásné, ale mrazivé, což někteří podcenili... Reprezentantům děkujeme za nádhernou podívanou!

FOTOgalerie