Školní události - Nocování ve škole, 6. B

Spát ve škole – to se každému hned tak nepoštěstí.

Žáci 6. B třídy si moc přáli, ve škole přespat. (To jsem ovšem netušila, že větší část noci prokecají a probdí.)

Setkali jsme se před školou o půl sedmé navečer. Každý v náručí obrovského plyšáka. Kluci batohy, holky kufry.

Na večeři jsme zašli do nedaleké pizzerie. Pizza byla výtečná. Všichni měli „velké oči“, že zbaští celou pizzu. Snad jen Michal, Martin a Ctibor svému předsevzetí dostáli. Ostatní si odnášeli kousek pizzy s sebou. No půlnoční hlad bývá někdy krutý.
Večer proběhl na školním dvoře turnaj družstev v skandinávské hře molkky. Hra s dřevěnými kolíky  hráče velmi zaujala. Fandily nejen děti, ale i plyšáci.

Padla tma, a tak zbývalo už jen nachystat si pelíšky na spaní ve školní tělocvičně. Po pohádce hupky dupky do spacáků a dobrou noc. Ne každý  dodržel večerku a budíček a spal „podle plánu“. Ráno ale byli všichni kupodivu svěží a vyspinkaní do růžova.

Po vskutku originální rozcvičce čekala holky a kluky výborná snídaně – jogurty a vánočka s jahodovou marmeládou. A v osm hodin zpátky do lavic.

Celá třída se shodla, že nocování bylo moooc  fajn!!!

Vlasta Plchová

FOTOgalerie