Školní události - Anglické divadlo
The Three little pigs

V rámci kroužku Let´ s talk jsme si letos připravili krátké anglické divadlo pro žáky  1.-5. tříd. Jak se nám to povedlo a jak se to líbilo divákům? Nechme promluvit žáky 5.B.

Herci:

• 3. třída přišla jako první a hodně se smála. Hráli jsme to celému prvnímu stupni. Hráli jsme to 6x.

• Když jsme hráli poprvé, měl jsem trému. Ale dopadlo to dobře. Při přípravách byla sranda. Bavilo mě to.

• Nejtěžší bylo si zapamatovat kdy, kdo nastupuje.

• Nejdřív jsem se bála, ale pak to bylo super. Nejlepší bylo asi to, že jsme si mohli nakonec sníst koláče. Moc mě to bavilo a nakonec se nám to povedlo.

• V zákulisí byl chvílema zmatek. Nakonec jsme to nějak vždy vyřešili. Bylo to fajn.

• Jak jsme měli vystupovat poprvé, tak jsem se moc bála, že to pokazíme, ale zvládli jsme to.

• Moc mě to bavilo, protože to byla moje první zkušenost s herectvím.

• Moc mě bavilo hrát divadlo. Nacvičovali jsme to hodně dlouho,
    ale stálo to za to.

Diváci:

• Nejvíc mě na divadlo zaujala prasátka, jak za nimi běhal vlk. Bylo to super. Těším se až zas bude jiné divadlo.

• Líbilo se mi, že herci se hezky naučili text a bylo to srandovní.

• Divadlo se mi líbilo, ale herci by mohli mluvit víc nahlas.

• Nejvíce se mi líbilo, že to bylo zábavné a nádherné.

• Herci to měli krásně nacvičené. Také tam měli krásné domečky, bylo to vtipné.

• Nejvíc se mi líbil vlk.

• Mně se nejvíc líbilo, že kolem nás pořád běhali nebo jezdili, protože to bylo akční.

• Líbilo se mi na tom, že jak to odehráli, byli moc dobří.

• Mně se to líbilo a pobavil jsem se.

FOTOgalerie