Školní události - Dráček Hasík ve 2. A

Projekt Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva.

Na dvou návštěvách byli u nás hasiči Lída a Pavel ze stanice v Blansku. Seznamovali nás se vším, co máme dělat při požáru a jak se máme chovat. Činnosti jsme si sami vyzkoušeli a zapamatovali. Ve čtení jsme si přečetli pohádku  Jak drak přišel ke svému jménu. Splnili jsme náročný test a vyrobili pro naše úžasné hasiče plakát s dráčkem a slibem, jak se budeme chovat. Na závěr přišlo to nejlepší překvapení – návštěva Hasičské stanice v \Blansku. Viděli jsme spoustu techniky, aut a všeho, co hasiči při své práci potřebují. Nejzajímavější byl poplach – výjezd hasičů k popadaným stromům u obce Suchý. Předali jsme všem hasičům plakát, přednesli básničku a popřáli jim jen samé klidné služby a hodně štěstí.

Hasiči děkujeme vám.

FOTOgalerie