Školní události - Předvánoční čas

I prvňáčci z 1.B se připravovali pečlivě na Vánoce. Vyzdobili školní vánoční stromeček, vyrobili si krásné vánoční svícny a celé adventní období završili dopolední besídkou ve třídě.

Pouštěli lodičky ze skořápek, rozkrojili jablíčko a házeli střevíčkem. Ochutnávali cukroví, a také si vánočně zasportovali na překážkové dráze, kterou jim připravili kamarádi osmáci.

Zpívání koled bylo na pořadu každého dne - zpívali jsme ty tradiční i moderní i anglické, protože i v angličtině nás čekala kapitolka Christmas.

Na závěr pátečního dopoledne jsme rozbalovali dárečky vylosované z tomboly, zaprskali prskavou a frkačkami pořádně odfrkli:::)))).

A je tady nový rok a nás čeká ještě pořádný kus práce v 1.třídě. Přejeme všem - ať se daří.

FOTOgalerie

Hrajeme si v matematice

V matematice jsme se naučili novou hru - žebříky. Moc nás baví.
Počítáme a hrajeme si - co víc si přát.

FOTOgalerie