Školní události - Zajímavosti z 1. A

Na konci 1. pololetí se naši prvňáčci těšili na bývalé kamarády a kamarádky ze školky a také na paní učitelky, které s nimi přišly, aby se podívali jak se učíme, co už umíme a taky si vyzkoušeli jak se jim bude zanedlouho sedět v lavicích. No a když už se tam posadili, tak dostali od našich prvňáčků psací úkol. Šlo jim to dobře! Prvňákům i předškolákům.

FOTOgalerie

Prvňáčci se učí písmenka každý den. Trénují čtení nejen ve slabikáři! Brzy budou všichni OPRAVDOVÍ ČTENÁŘI, co umí přečíst každé slovo. Brzy budou umět číst jakoukoli knížku, když je to bude bavit! Kéž by je to bavilo! Dnes děti raději počítač než knížku! Škoda! Ale ve škole se můžeme pokusit s tím něco dělat! Co? Třeba vzít děti do knihovny. Tak jsme se tam vypravili. Děti se těšily a čtení z knížek, které pro ně paní Křivánková připravila, je zaujalo i pobavilo. Dokonce byli pochváleni za překvapivé znalosti pohádek. O další návštěvu knihovny děti projevily nemalý zájem. Tak je tam rodiče vezměte. :-))

Na jarní prázdniny je připravená zajímavá akce!

FOTOgalerie