Školní události - Jaro a 3. A

Dne 20. 3. 2014 začal 1. jarní den. Třída 3. A. neváhala a šla poznávat jaro do přírody.

Zpívali první ptáčci, protože se moc těšili na jaro. Přestal foukat studený vítr, sluníčko svítilo už od rána a tráva se začala zelenat.

Poznávali jsme různé stromy např. olše, buk, dub, jírovec, javor, lípa, borovice a smrk, listnaté stromy ještě nebylo moc poznat, protože ještě neměly listy! Měly jen pupeny. Také jsme zjistili, že v okolí školy žádné jedle bohužel nerostou. Také jsme viděli spoustu rostlinek, např. sedmikrásky, pampelišky, krokusy, také jsme viděli spoustu kačenek, které už se moc těší, až jim někdo hodí dobrý rohlíček do vody.

Všichni jsme si procházku náramně užili, protože jsme se i fotografovali a děti už se moc těší na příští výlet.

Lukáš Hudec, 3. A

FOTOgalerie