Školní události - Slavnostní zakončení školní docházky

Ve čtvrtek 28. 6. 2013 přišla opět chvíle loučení. Loučení radostného, ale i smutného. Deváťáci byli naposled ve škole. Již tradičně zakončili slavnostně. A tak se ve škole objevili krásně oblečení mladí muži a slečny, aby naposledy usedli na školní židle Salmovky v pozici žáků.

v 15.30 hodin byla již jídelna zaplněna do posledního místa. Slavnostní zakončení bylo zahájeno slovy pana Mgr. Miroslava Starého. Paní ředitelka Mgr. Eva Kadrmasová zhodnotila devět let života našich deváťáků a štafetu odpoledního programu předala žákům 7. a 8. tříd. Ti předvedli úžasné divadlo pod vedením Mgr. Vlasty Plchové a doprovodu pana učitele Mgr. Tomáše Bartáka. Během vystoupení se sice často ozýval smích, ale tu a tam byly vidět i lesklé oči. A někomu i slza skanula po tváři. Ono totiž odejít po devíti letech z místa, kde je člověk rád a kde má kamarády, není jednoduché. Pak už přišlo na slavnostní předání vysvědčení. I deváťáci však chtěli NĚCO říct. Řekli. A bylo to milé. Mnohým se opět zaleskly oči. Před samotným koncem, promluvila ještě výchovná poradkyně paní Mgr. Jaromíra Hřebíčková. Její slova už směřovala do budoucnosti, kam se naši absolventi neúprosně posunují. Tečkou krásného odpoledne byly dvě písničky, kterými se deváťáci rozloučili. Všichni se pak již uvolněni a v dobré náladě bavili nad skvělým rautem, který připravili mladší spolužáci.

Deváťáci, ať se Vám daří!

FOTOgalerie

P.S. Líbí se Vám některé foto? Můžete je najít na

Jméno alba: zakonceni_dochazky_2013

Heslo: celejmeno

K otevření však budte potřebovat heslo. Heslem je celejmeno Vašeho učitele F.

Hodně úspěchů při stahování :-)