Školní události - Vánoční "stonožkový" jarmark

I letos se 20.listopadu rozsvítily svíčky na vánočně připravených stolech ve vestibulu školy, a všichni už věděli, že Vánoční "stonožkový " jarmark je opět tady.

Děti 1.stupně se podílely na výrobě krásných přání, jmenovek na dárky, vánočních zápichů, dárkových krabiček, svícnů, adventních věnečků a to vše ve svém volném čase- odpoledne po vyučování v tzv. vánočních dílnách. Patří jim za to velké poděkování.

Třída 1.A Šimon Kuběna,Roman Henek, Vítek Zemánek, Julie Matušková, Jan Odehnal, Linda Manoušková, Katka Kinclová, Vítek Alexa, Hanka Fučíková, Deniska Skřipská, Eliška Chlupová
Třída 1.B Nela Procházková, Klára Nikolová, Markéta L. Mikulášková, Patrik Sigl, David Lusala, Adéla Krésová
Třída 2.A Katka Bártová, Dominik Bárta, Martin Pekárek, Tomáš Lusala, Vítek Martinek, Marek Malits
Třída 3.A Vít Špidla, Tomáš Markus, Katka Vranová, Natálie Wašková, Adéla Skoumalová, Katka Odehnalová
Třída 3.B Pavel Kintr, Adriana Opluštilová, Lucie Hrazdírová, Matyáš Smola
Třída 4.A Tereza Horáčková, Jakub Jirůšek, Jakub Gregor,Štěpánka Juránková, Vendula Ježová
Třída 4.B Viola Špačková, Sára Seďová, Veronika Francová
Třída 5.A Adéla Jirků, Michaela Švecová, Zdeněk Hoder
Třída 5.B Sára Vozáryová, Viola Štrajtová, Kristýna Krésová

Výtěžek prodeje je určen na pomoc potřebným dětem , pro dětské domovy a zřizování škol a nemocnic v zemích zpustošených válkou. Posíláme výtěžek z prodeje na konto Stonožka- hnutí na vlastních nohou. Letos dosáhl částky 2587,-Kč.

Mimo této částky děti z 1.stupně nakreslily v hodinách výtvarné výchovy krásných 83 vánočních přání, které byly odeslány do Norska, a odtud putují do celého světa.Poděkování patří i učitelkám na 1.stupni, že se do této aktivity s dětmi zapojily.

Drobnými výrobky přispěli i žáci 2.stupně pod vedením paní učitelky L. Krejčířové.

Je dobré se umět v této hektické době na chvíli zastavit a nezištně pomoci druhým. Děkujeme.

H. Lusalová , S. Beránková

FOTOgalerie