Školní události - Pojeďte do Londýna!

Vážení rodiče,

na duben 2013 připravujeme pro naše žáky společně se ZŠ Jedovnice poznávací zájezd do Anglie.

Zájezd bude organizovat cestovní kancelář Redok, z jejich nabídky jsme vybrali poznávací zájezd Londýn a to nejlepší z Anglie – 6 dnů/3 noci – cena asi 7500,- Kč.

Tato cena zahrnuje:

• dopravu autobusem s klimatizací a WC, trajekt nebo eurotunel,

• 3krát ubytování v anglických rodinách s plnou penzí, průvodce, kompletní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí.

Cena nezahrnuje: vstupné do památek (cca 35 GBP), kapesné cca (20-25 GBP)

Zájezd je určený žákům 5. – 9. tříd. Je možné, aby se zájezdu zúčastnili i starší sourozenci, kteří nejsou žáky naší školy, případně rodič.

V případě, že máte o zájezd zájem, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat. Kapacita zájezdu je omezená!

Závazné přihlášky přijímají vyučující anglického jazyka.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z předchozího zájezdu, který proběhl v roce 2011.

FOTOgalerie