Školní události - Elektrotechnická soutěž

Investice do rozvoje vzdělávání.

Registrační číslo GP: CZ.1.07/1.1.16/01.0086
Název GP: „Perspektiva technického vzdělání“

Dne 21. 3. 2013 se konala v rámci projektu „Perspektiva technického vzdělávání“ soutěž žáků v elektrotechnice 8. tříd spolupracujících základních škol v SOŠ a SOU Blansko. Žáci základních škol soutěžili v teoretické a praktické části.

Soutěže se zúčastnilo pět žáků 8. třídy naší školy. V teoretické části formou testu odpovídali na otázky z fyziky. V praktické části pak měli za úkol zapojit součástky podle daného schématu. Našim žákům se dařilo zejména v praktické části, kde projevili značnou zručnost. Ze 46 soutěžících obsadil celkově Ondra Bužík 4. místo a Michal Šulc krásné 3. místo. Oba obdrželi hodnotné věcné ceny. I další soutěžící Jan Boček, Lukáš Konupčík a Adam Müller se úkolů zhostili se ctí.

Bližší informace o soutěži www.sosblansko.cz

FOTOgalerie