Školní události - nasi_predskolacci

Od února se setkáváme s našimi budoucími prvňáčky v edukativních skupinkách. Zažili a vyzkoušeli jsme toho spolu už hodně. Procvičili jsme si prstíky na Kmotřičkách a učili jsme se správně držet tužky a pastelky. Uvolňovali jsme si ruce a zápěstí při kreslení cviků na tabuli i na pracovní listy. Zkusili jsme i něco málo z matematiky. Nejvíc se nám líbily hry – autíčko, foukbal, tajemný sáček a hadrový panáček. Čas nám rychle ubýval i při zpívání s kytarou. Byli jsme si zacvičit na opičí dráze v tělocvičně a vyzkoušeli si pracovat na interaktivní tabuli. Příště nás už čeká poslední setkání. Jakápak mají pro nás připravená překvapení?

Děti i jejich rodiče moc chválíme. Všechny činnosti zvládli na výbornou a s úsměvem ve tváři. Už se moc těšíme na další schůzku.

Mgr. Dana Rybářová a Mgr. Iva Kakáčová

FOTOgalerie