Školní události - Autorské čtení

ANEB OSMÁCI NA NÁVŠTĚVĚ U PRVŇÁČKŮ

Podle zaručených informací a očitých svědectví mnohých blanenských občanů  byl v Blansku v zámeckém parku zaznamenán pohyb mimozemských tvorů. Vy jste dosud o ničem neslyšeli???

Většina  žáků z 8. A na vlastní oči viděla přistání vesmírného neznámého tělesa.  Mnozí z nich dokonce mimozemšťany spatřili a pozorovali je. A nejen to. Našli se i tací, kteří se nebáli navázat s nimi kontakt, podívat se k nim do létajícího talíře. Bohužel ne vždy byla setkání s mimozemskou civilizací přátelská.  (Dvě dívky byly dokonce pár dní nezvěstné. Naštěstí vše dopadlo dobře :-) )

Své zážitky  osmáci (v hodině slohu) zapsali a vznikly  opravdu pěkné příběhy plné dobrodružství a napětí.

Škoda, nepochlubit se s nimi!!

A tak vznikl nápad,  uspořádat  autorské čtení. Žáci z osmičky  svoje texty přišli přečíst žákům do 1.A a 1.B. Navíc  obdarovali malé spolužáky  vlastnoručně vyrobenými létajícími talíři. A prvňáčci se pochlubili starším kamarádům nádhernými výkresy nejroztodivnějších ufounů.

Mgr. Vlasta Plchová

FOTOgalerie