Školní události - Rozloučení s deváťáky

Všechno má svůj čas a vše jednou musí skončit. Deváťáci se celý rok těšili, až bude konečně konec. Když však přišel, nepřišel sám. Přišel s ním i smutek, lítost, stesk po kamarádech, kteří zmizí ve víru budoucnosti. Mnozí si to uvědomili a tak nejedno oko bylo lesklé a mnohé oční stíny se rozpouštěly ve slaných kapičkách slz. Nebylo zač a proč se stydět. Prožili jsme spolu hezkých pár let. Poznali jsme se a vyrostl mezi námi vztah, který nejde smazat. A teď to všechno končí.

Stojíme na prahu neznámých věcí. Nevíme vedle koho budeme sedět v lavici. Kdo nám bude napovídat, když sami nebudeme vědět. Nebudeme vědět na koho se obrátit o pomoc. Kde hledat spolehlivý a nezištný zdroj jistoty. Který z nových spolužáků to bude?

Všechno chce svůj čas. I řešení věcí, které jsou před námi. Zvládli to naši předchůdci, zvládneme to i my!

Vzhůru na prázdniny! Odpočineme si a půjdeme do toho. A dáme to!!!

ZD

FOTOgalerie Úvod