Školní události - Beseda se spisovatelkou Petrou Braunovou

V rámci probíhajícího Týdne knihoven připravila blanenská knihovna besedu se spisovatelkou Petrou Braunovou. Rádi jsme pozvání přijali a do knihovny na besedu vyrazili s žáky 6. a 7. ročníku.

A stálo to zato. Sympatická paní spisovatelka vyprávěla, vysvětlovala, četla, odpovídala na dotazy… Děti si získala. Někteří odcházeli se slovy, že tuhle knihu si určitě přečtou! A to je pro Petru Braunovou určitě největší odměna.

Mgr. Vlasta Plchová

Jaká byla beseda? Co jsem se dozvěděl, co mě překvapilo, co potěšilo? Aneb hodnocení očima žáků 7.A.

Líbilo se mi, s jakým úžasným výrazem nám paní spisovatelka četla ukázky ze svých knih. (Simona Š.)

Podivilo mě, že stíhá psát zaráz dvě až tři knížky. (Simona Š.)

Překvapilo mě, že za tak krátkou dobu napsala a vydala už 17 knih. (Michal)

Moc se mi líbila ukázka z knížky Ztraceni v čase. (Denisa)

Do včerejška jsem netušila, že nějaká spisovatelka Petra Braunová vůbec existuje. Působila na mě velmi mile, byla vtipná. Ukázky z jejích knih mě dost zaujaly. (Monika)

Určitě si nějakou knížku přečtu. (Tereza B.)

Ještě jsem od ní nic nečetla. Ale určitě si půjčím knihu Ema a kouzelná kniha a přečtu si ji. (Katka)

Myslel jsem, že to bude nějaká stará paní spisovatelka. Ale byla mladá a docela sympatická. (Ondra B.)

Při jejím vyprávění a četbě jsme se i nasmáli. To jsem nečekal. (Vojta)

Líbilo se mi, jak pěkně nám paní spisovatelka četla. (Adam)

Překvapilo mě, jak malý zisk (jen 9%) má paní spisovatelka z jedné knihy. (Honza)

Chtěl bych si přečíst knihu Ztraceni v čase. (Honza)

Netušila jsem, že první autorčina kniha je o jejím synovi Oliverovi. A už také vím, že má tři děti. …..Nějakou její knihu si přečtu. (Tereza D.)

Vyprávěla moc pěkně o svém životě a svých knihách. O knize, na kterou je nejvíce pyšná. …Jsem ráda, že jsem získala i její podpis. (Simona D.)

FOTOgalerie